Rubriky
Business

Predaj ready made

Spoločnosť ready made predstavuje internetový portál pre kúpu a predaj firiem rôznych odvetví. Je to celosvetový fenomén, ktorý sa postupne rozširuje takmer do každej krajiny. Ak ste vášnivý podnikateľ či nedočkavý začiatočník v biznis sfére, predaj ready made je pre Vás to pravé. Spoločnosť poskytuje možnosť podnikania v čo najkratšom možnom čase a bez zbytočne zdĺhavých procesov. Názov ready made predstavuje spoločnosti, ktoré sú vyslovene založené na princípe následného predaja spoločnosti po ich založení. Spadajú sem rôzne typy spoločnosti ako firmy, ktoré sú platcami, resp. neplatcami DHP; ďalej novozaložené spoločnosti alebo spoločnosti s určitou históriou.

firma

Najväčšou výhodou je to, že všetky tieto spoločnosti vedia byť pre Vás pripravené do niekoľkých hodín, čiže žiadne zbytočne čakanie. Môžete si nájsť spoločnosti presne podľa Vašich preferencií – čo sa Vám páči, čomu by ste sa chceli venovať či akým smerom by ste sa chceli v budúcnosti (v biznis sfére) pohybovať. Je dôležité spomenúť, že všetky firmy, ktoré nájdete na našom portáli majú pridelené IČO aj DIČ, imanie je splatné v plnom rozsahu, sú pripravené na rýchly na predaj firmy (zmluvná garancia bez záväzkov). Takisto sú všetky dokumenty týkajúce sa firmy skontrolované našim právnikom.

firma pocitat

V cene za ready made spoločnosť nájdete poplatok za zápis zmien, súhlas vlastníka nehnuteľnosti, zmluvu o prevode podielu, zmenu spoločníka, sídla či celkové a podrobné znenie zakladateľskej zmluvy. Firmy čakajú na svojich majiteľov. Nemusíte za nami cestovať, firmy sú uvedené v online ponuke aj so všetkými potrebnými parametrami (napríklad názov, krajina, IČO, DIČ, dátum vzniku, registrovaný súd, platca DPH atď.) Ak Vás založenie vlastnej firmy a zdĺhavý proces neláka, ready made je pre Vás to pravé – praktické, rýchle a zaujímavé. Neváhajte a kontaktuje nás, náš personál je Vám k dispozícií! Kúpte si pripravenú firmu.