Nezařazené

Chystáte sa investovať do nového počítača? Takéto máte možnosti.

Rozhodli ste sa, že nastal čas, aby ste investovali do nového počítača? V tom prípade máme na výber viacero možností ako PC, novinku All in One, tablet, alebo notebook.
Pokiaľ hľadáte zaužívanú klasiku, čiže klasický počítač, aký by ste mali na jednom mieste a bol by spoľahlivý, disponoval by skvelým výkonom, v takom prípade sa orientujte na kategóriu PC.

tablet

Zaujímavá je novinka All in One, ako po výkonnostnej, tak predovšetkým po vizuálnej a dizajnovej stránke. Ak si potrpíte na kvalitný obraz, často pracujete s videami alebo grafickými súbormi, počítače All in One disponujú zobrazením, z ktorého dokonalosti vyroníte slzy šťastia. Z tohto pohľadu je to už iný, viditeľne vyšší level kvality. Ide o relatívne nové modely, rátajte tak so silnými, výkonnými parametrami, ale aj vysokou cenou.

notebook

Tabletje z tohto výberu cenovo asi najlacnejšia voľba, ale nie je to pravidlo. Existuje viacero druhov tabletov, no v podstate pri každom môžete rátať s praktickým prenosným dizajnom na čele s kvalitnou obrazovkou a zobrazením, množstvom praktických služieb, s fotoaparátom a kamerou, dotykovým displejom a možnosťou sťahovať veľa bezplatných aplikácií. Práve k operácii s aplikáciami je priam ideálny.

počtíač

Prenosným a dizajnovo praktickým riešením počítača je aj notebook. Oproti tabletu má bližšie skôr ku klasickému PC a to ako ovládaním, tak aj službami a operačným systémom, v neposlednom rade výkonom. Vieme, že disponuje klávesnicou a práve túto možnosť ocenia mnohí, ktorí pracujú s textom. Notebook asi najdetailnejšie charakterizuje pojem prenosný počítač. Ide o spoľahlivú voľbu a to najmä pre tých, ktorí majú bližšie k bežnému PC, no hľadajú jeho praktickejšiu a modernejšiu alternatívu. Aj v prípade notebookov však poznáme viacero cenových a výkonnostných kategórií, preto dajme na tipy a triky pri výbere nového notebooku.