Móda

Móda čarodejka

Sadnime si a dajme si kávičku poprípade urobme chutný obed. Aj móda je ako obed menu ktorá je niekomu po vôli niekomu zase nie. Ja napr. neznášam vybíjané topánky ani nikde inde ostne pre mňa je to vulgárne primitívne. Moja ex kamoška to má v obľube nechutné už len jej chýbal napichaný noc alebo uši a tetovanie k tomu. Ja keď som ju v tom videla des ako príšera to je ešte slabý odvar. Ona si myslí aká je premúdrená aj krásna ale nechcem byť STUPID  ako ona . Veď má aj priateľa sama aká je. Ja hrubosť primitívnosť nemám rada. Aj ja si dupnem poviem si skákať si po hlave nedám čo je veľa to je veľa niekedy ale odtiaľ potiaľ. To vám je aj v móde. Ja som taká som ozaj chudá ale rifle moc nemusím milujem sukne a šaty. Mám aj DENIMOVE sukne aj šortky aj vesty a kabátik. Ešte chcem šaty tiež topánky. Zase druhá čo poznám pár rokov des ako mníška furt v čiernom.

RETRO je in

Aj keď má takmer 51 rokov je ešte mladá nie stará vykopávka. Ja priam neznášam čiernu farbu som alergická. Len ozaj v chúlostivých prípadoch hádam viete v ktorých. Alebo mám dosť keď nejaká žena čo je v pri tele si dá mini sukňa des alebo sa vymaľuje ako kraslice vid Boženka aj keď štíhla ale ten MAKE UP  no bože. Nejde jej už také výrazné líčenie je to staršia žena úplne bola iná keď ju v Nákupných maniačky nalíčila vizážistka. Boženka sa oblieka celkom to ujde len tie vyzývavé kúsky oblečenia by nosiť nemala nemá 20 rokov. Mala by byť trošku konzervatívna . Ja mám ozaj rada doplnky ale jemné aj keď veľké množstvo mám aj visiace náušnice či už zlaté alebo strieborné aj pár farebných. Mám rôzne typy. Ja milujem doplnky. Ja by som bez toho ani von nevyšla ani bez MAKE UP. Ja mám rada doma ležérnu módu napr. v župane aj teraz mám pohodlie.

už od malička by sme mali deti učiť obliekať módne

V poobede od 14 h do 15.30 mám doučovanie aj zajtra tak. Zajtra mám až dve hod. Zajtra učím maturantku aj Aj. Veľa ľudí by sa malo zamerať na módu lebo keď vidím bežne  oblečených ľudí alebo tzv. celebrity des. Bez vkusu nehovorím aj ja si dám legíny ale pokiaľ je žena štíhla tak si to dovoliť môže je hrozné keď si to dá žena pri tele horor. mne sa často zdá že tí ľudia sa nevidia. Veď jasné že nikto nie sme dokonalí len moja známa si to myslí že je. Nie nie na toho hore nikto nemá moc len sám pán Boh to tu riadi na zemi. Ako mi priateľ raz povedal že síce so m to raz čítala že v nad ránom medzi 2.30 až 4.30 cirka je zem najviac prepojená že vtedy sa všeličo deje na planéte zem tzv. javy a pod. tzv. záhady. Veď keď si to tak zoberieme všetko je záhada ako všetko vzniklo čo je na zemi. Rada čítam rôzne knihy o vesmír tzv. vznik zeme a pod.