Šport

Podľa svojho uváženia

Môj kamoš Michal som sa pýtala na výživový doplnok KVERCERIN ako ospevujú a pritom je to samá chémia obsahuje to CITRAN DRASELNY a ten je umelo vyrobený a plus ďalšie zložky v danom výrobky a tie sumy hrôza. Čítala som tzv. recenzie že ľudia nazývajú týchto podomových obchodníkov že sú ako sekta viď AMWAY ako ospevujú. Keby som mohla tak všetky lieky zakážem je to pre farmáciu biznis a ľudí len postupne trovia. Už v dnešnej dobe ani len vzduch ktorý dýchame nie je čistý. Moja obľúbená nemecká herečka USCHI GLAS je zapojená ako členka pre pomoc čo sa týka prírody.

malo by sa viac učiť o ekológii

Ja vôbec neverím čo sa týka už v dnešnej dobe samej plnej chemických prípravkov a pod nie ako voľakedy aj vzduch bol číri aj potraviny boli úplne iné. Prečo je toľko alergií a pod. Ani rakoviny nebolo toľko čo je . Iné nepočujeme že ten umrel na rakovinu atď. Mám knihu od jedného autora lekára DOC. MUDR. L. KUŽELA  ZDRAVIE BEZ LIEKOV všetci by sme sa mali zdravo stravovať prírodne aj športovať ale keby bolo všetko také čisté ako sa zdá navonok tak by ani choroby neboli. Môj známy si myslí mám dojem že žije dobe dávnej že keď kúpi mäso od farmára občas že je nechemické haha vraj čistý zdroj ja neverím ničomu.

premýšľajme

Nám párkrát dala aj predala mamina bývala kolegyňa mäso čo chová morky a pod ale mne ani mame to nechutilo bohvieako to dochovajú . Jedna tu dokonca chová sliepky na tie BOLERI  aby rýchlo vybehli narástli des. Ja keby že mám domček tak si chová sliepky na vajíčka nič iné aby mal človek istotu čo jedáva. Mám knihu Doba jedová čítam ju je tam spomínané či už jedlo výživové doplnky a pod ako nám to škodí. Všetko čo jeme ale aj kozmetické prípravky všetko sa nám dostáva do krvného obehu a tiež má svoju rolu v našom organizme. Nám to prechody naruší zdravie tzv. imunitný systém. Každý by si mal uvážiť čo jesť a pod. To si myslím že je najlepšia cesta v živote. Lebo keď človek číta ako hazardujeme čo sa týka zdravia. Môj názor je všetko podľa svojho uváženia. Iba niečo dodá na záver teraz som objavila na internete že svetoznámy online obchod je veľkých problémoch predáva totiž oblečenie samí chemických toxínov. Už asi aj nahatý budeme chodiť des doba.