Nezařazené

Vyjadrite svoju lásku svadobnými pozvánkami

Určite si každý pár praje, aby bola svadba čo najkrajšia, najveselšia a samozrejme, aby bola aj originálna. Najmä, ak dvojicu spájajú zážitky, plány, skúsenosti, humor a zodpovednosť.

Aj svadobné pozvánky sú súčasťou celého svadobného deja a sú aj vyjadrení Vašej úcty a pozornosti k pozvaným hosťom, preto by mali byť čo najkrajšie so štipkou originality, jedinečnosti a fantázie.

Takto sa dá charakterizovať ponuka svadobné pozvánky, ktorá Vám pomôže zorientovať sa v ponuke svadobných oznámení, ukáže Vám možnosti vlastnej sebarealizácie pri ich vytváraní a dokonca Vám umožní využiť aj zmysel pre humor v podobe svadobných karikatúrnych oznámení.

wedding-688924_640

V ponuke nájdete hotové, už predpripravené vzory oznámení v mnohých štýloch od romantického, cez konzervatívny, klasický až po veľmi moderné prevedenia. Stačí, ak zadáte mená snúbencov, adresy, úpravu textu, vyberiete si kvalitný papier v matnom alebo lesklom prevedení a pozvánky budú takmer prichystané do tlače.

Môžete využiť aj službu grafika, ktorý vidí pozvánku odbornými očami a pomôže Vám vytvoriť vkusné svadobné oznámenie. Takisto si môžete vybrať typ a farbu písma, veľkosť, rozloženie textu a grafickú úpravu, ktorá bude v prípade Vášho záujmu prenesená aj na svadobné obálky, pozvánky k stolu, etikety na výslužky, svadobné fľaše a množstvo iných svadobných drobností.

wedding-invitation-3564629_640

Ak máte záujem o originálne svadobné oznámenie a ste pár, ktorý sa nebráni karikatúre, nadsázke a máte spoločný zmysel pre humor jedinečné svadobné oznámenie v podobe karikatúry môže byť Vaše. Stačí, ak pošlete svoje fotografie v pripravenom svadobnom oblečení a skúsení odborníci Vám predložia oznámenie s úsmevnými cartoon postavičkami v serióznom svadobnom oblečení. Svojou voľbou určite zaujmete a Vy osobne budete mať spomienku na veľký svadobný deň.

Inšpiráciu nájdete nielen čo sa týka svadobných pozvánok, ale aj svadobných doplnkov a milých pozorností pre Vašich hostí.