Nezařazené

Ako pre seba nájsť ideálny typ podprsenky


Push-up podprsenka
Push up podprsenky nadvihnú vaše prsia hore a držia ich blízko pri sebe. Pomáhajú predovšetkým ženám s menšou líniou poprsia a robí ich naoko trochu plnšími. Sú najlepšou voľbou pre ženy s malými a asymetrickými prsníkmi, pretože majú tendenciu ich vyvážiť.

podprsenka

Podprsenka bez ramienok
Táto podprsenka nemá ramienka a podopiera ju pás. A nie, ak je vhodne zvolená veľkosť, nespadne., Je ale dôležité nosiť ju správne – ak je príliš tesná, budete sa cítiť nepríjemne a bude vás pri nosení tlačiť. Ak je príliš voľná, bude stále skĺzať nadol. Je to perfektne zvolená voľba pre šaty bez ramienok.

Tričková podprsenka
Táto podprsenka má bezšvíkové hladké košíky, ktoré nie sú výrazne viditeľné a jemne podporujú a dodávajú pevnosť v závislosti od veľkosti. Podprsenka sa radí medzi najpraktickejšie a ocenia ju najmä dámy s väčším poprsím, keďže je dosť pevná.

Športová podprsenka
Každodenné podprsenky sú navrhnuté tak, aby poskytovali všetku podporu, ktorú hľadáte. Športová podprsenka má dvojité účely pohodlia a podpory a minimalizuje pohyby počas náročných aktivít, ako je tréning. Navrhnuté tak, aby zabránili odrazu a držali pevnú silu počas cvičenia. Jednoducho v nej môžete cvičiť tak dlho, ako budete chcieť.

sportovní podprsenka

Podprsenka so širokým lemom
Štýlová a pohodlná, podprsenka sa rozprestiera jemne nad vašim pupkom. Je vhodná najmä pre body, korzet alebo večerné priliehavé  šaty. S extra širokým lemom pomáha vytvárať zoštíhľujúci efekt a dodáva vám elegantný a sexy vzhľad. Takisto je dobou voľbou aj pod vrstvou každodenného oblečenia.

Samodržiaca podprsenka
O samodržiacich podprsenkách kolujú nie najlepšie názory, keďže množstvo žien sa sťažuje, že na ich prsiach nedržia. Táto skutočnosť však závisí od kvality a značky podprsenky. Ak zainvestujete do kvalitnej samodržiacej podprsenky, nemáte sa čoho obávať. Sú skvelé pre šaty s odhaleným chrtom. Väčšinou sú vyrobené zo silikónu, udržiavajú neporušený tvar a dostatočne pokrývajú bradavky.