Tovar

Plastové prepravky

Aj vy si radi robíte zásoby a v priestoroch vašej domácnosti uskladňujete ovocie a zeleninu? V tomto prípade sa vám určite budú hodiť plastové prepravky, ktoré sú k tejto činnosti určené a vyrobené práve s týmto zámerom. Môžete ich umiestniť na seba, vďaka tvaru, ktorým disponujú, do seba výborne zapadnú a vy ušetríte miesto, úložný priestor. Otvory na plastových prepravkách podporujú cirkuláciu vzduchu, čo je dôležité, aby vám skladované ovocie a zelenina vydržali čo najdlhšie. Plastové prepravky sú nenáročné na údržbu, nevyžadujú si špeciálne čistenie, postačí bežný dostupný saponát a následné prepláchnutie teplou vodou. Vyznačujú sa dlhou dobou životnosti. Nájdete ich aj pod našou značkou, ktorá predstavuje záruku kvality, výrobky sú certifikované a vyrobené na základe osvedčených postupov a metód. Plastové prepravky sú v aktuálnej ponuke dostupné v rôznych rozmeroch a farbách.

čierna plastová prepravka

Plastové prepravky na ovocie cena sú prispôsobené samotným rozmerom danej prepravky. Cena je zodpovedajúca nielen veľkosti danej prepravky, ale aj jej kvalite a spôsobu výroby, ktorým tento produkt vznikol. Ponúkame ceny, ktoré sú prijateľné pre bežných spotrebiteľov. Prepravky sú vhodné aj pre malých a stredne veľkých podnikateľov v rôznych druhoch odvetviach. Plastové prepravky uľahčujú prácu, umožňujú presúvať ovocie a zeleninu, bezpečne, pohodlne a rýchlo, do skladu alebo na iné požadované miesta. Plastové prepravky a vyznačujú otvormi, ktoré umožňujú ich lepšie uchopenie pri prenášaní z miesta na miesto.

zelená plastová prepravka

Vyberte si rozmery, ktoré vám vyhovujú. Plastové prepravky sa od seba odlišujú aj ich výškou. Ich hmotnosť je pomerne nízka, pohybuje sa niečo nad jeden kilogram, na druhej strane do nich naložíte ovocie či zeleninu až do hmotnosti 10 či 15 kilogramov, podľa ich nosnosti, ktorá je daná, stanovená a uvedená pri popise predávaného produktu. V prípade vašich dotazov nás neváhajte kontaktovať.