Business

Poznáte matcha latte?

Káva patrí k našim každodenným závislostiam. Množstvo ľudí si bez svojej šálky kávy nevie predstaviť deň. Káva predstavuje aj určitú dávku zdravia. No môžete urobiť pre svoje zdravie ešte viac, ak vymeníte svoju zrnkovú kávu za zázračnú matchu. Nejde o jeden z tých produktov, ktoré sľubujú chudnutie už po jednej šálke. Matcha je prírodný produkt. V podstate je to zelený čaj Silný zelený čaj, plný antioxidantov, ktorý majú na naše telo zázračné účinky. Zelený čaj je sám o sebe prospešný pre naše zdravie. A matcha je ešte silnejšia, ako zelené čaje, ktoré si bežne kúoite v obchode.

matcha

Prečo Matcha?

Kvôli blahodarným účinkom na naše zdravie. Matcha je prírodná, tak sa nemusíte báť nejakých vedľajších účinkov. Matcha vám nesľubuje zázračné chudnutie, matcha je životný štýl. Matcha čaj sa nepije pre to, aby ste schudli, ale aby ste mali svoj organizmus v rovnováhe. Aby ste mali zdravé vnútro, ktoré sa hneď odzrkadlí aj na vonkajšku. Vďaka prítomným antioxidantom zbaví vaše telo škodlivých látok. Takisti podporuje trávenie a urýchľuje metabolizmus. Matcha pôsobí na viacero systémov v tele. Pravidelným užívaním sa budete cítiť oveľa lepšie.

matcha

Ako matchu používať?

Matchu kúpite na totalvital.sk v práškovom stave. Tú môžete použiť na výrobu matcha čaju, matcha latte alebo do rôznych koláčov či smoothie. Matcha čaj zalejete vodou, pri príprave matcha latte vám postačí napenené mlieko. Matcha je výraznej, silnej chuti, preto neváhajte si svoj čaj alebo latte osladiť. Najlepšia kombinácia je s javorovým sirupom. Matchu využijete aj pri pečení. Veľkým hitom sú torty s matchou. Takisto môžete svoje zdravé smoothie vylepšiť. Matcha sa rozpustí a vy máte o kúsok viac zdravia. Kvalitnú matchu, ktorú si jednoducho pripravíte aj doma nájdete na totalvital.sk. Matcha je vhodná skutočne pre každého. Na stránke nájdete aj cenu matcha latte.