Nezařazené

Addict – synonymum slova divočina

S nápadom začať organizovať akcie na základe tohto konceptu prišiel Jakub Strach zhruba pred dvoma rokmi. V tom čase sa uskutočnil aj prvý event tohto druhu, postupne sa menil, no už o mesiac po prvom Addicte sa zrodil aj raper ten s číslom dva. A ohlasy boli výborné.

dj

Čo sa skrýva pod týmto názvom?
Definícia Addictu podľa mladých: je to divočina, sloboda a nový vietor v hudobnom vyžití. V kocke je to niekoľko eventov, kde si mladí ľudia môžu prísť vypočuť pestrú škálu hudby, dôsledne vyselektovanú a zároveň tu stretávajú aj osobnosti z rapovej scény z Čiech a zo Slovenska, spomenúť môžeme Zaya, Yzomandiasa, Dalyba a mnoho iných. Akcie prebiehajú vždy na inom mieste a takmer vždy sú úplne vypredané. Poslucháčov si podmanili hlavne svojou nezameniteľnou atmosférou, ale svoju rolu zohral aj fakt, že nikdy sa nekonajú na rovnakom mieste. A to bolo aj zámerom organizátorov, vytvoriť atmosféru klubov aj tam, kde by ste ich hľadali len márne.

Jediný a jedinečný
Výnimočnosť týchto akcií je v skutočnosti, že sa za neuveriteľne krátky čas stali veľmi populárnymi, začo môžu vďačiť svojej jedinečnosti v obidvoch krajinách, teda na Slovensku aj v Čechách. Je to doposiaľ jediné a osobité podujatie, ktoré sa zaoberá vyselektovanými hudobnými žánrami. Rave, hype, niektoré žánre techna, rapu alebo elektra oslovujú najmä mladé publikum. Vyvrcholením každého Addictu sú vystúpenia zaujímavých hostí nielen zo susedného Česka, ale aj iných zahraničných umelcov. Jakub Strach má na svojom konte už spoluprácu s takými menami ako je napríklad Rae Sremmurd.

disco

Kvalitná zábava
Eventy tohto druhu sú akoby na mieru ušité pre mladých ľudí, atmosféra je tu vždy neskutočná a aj line up je obvykle zostavený na vynikajúcej úrovni. O kvalitnom ozvučení a samotnej hudbe ani nehovoriac, to je samozrejmosť. Ak máte záujem zúčastniť sa niečoho výnimočného, Addict je správnou voľbou. Obvykle sa koná v okolí Prahy alebo priamo v nej, ale záujem oň rastie, a tak je možné, že onedlho sa budete môcť tešiť z jeho konania aj na Slovensku.