Rubriky
Tovar

Sáčky so zipsom sú pomocníci na nezaplatenie

Sáčky so zipsom sú teraz už nenahraditeľnou súčasťou každodenného života. Majú mnoho praktických využití a aj keď sa s nimi najčastejšie stretneme v kuchyni pri balení potravín, majú nespočetné množstvo ďalších všestranných využití. Pomáhajú udržať potraviny dlhšie čerstvé, je možné dať ich do chladničky alebo do mraziaka. Je jedno, akú potravinu do nich dáte. Či zeleninu, ovocie alebo salámy, šunky, syry. Pretože sa ľahko umývajú, nemusíte sa báť do nich dať ani omáčky alebo iné tekutiny. Sú veľmi kvalitné a nepretrhnú sa, ani nepretečú. Okrem toho sú vodeodolné a vzduchotesné, takže ich obsah bude chránený pred vonkajšími vplyvmi.

sáčky

Celý obsah zostane vo vnútri, takže nehrozí žiaden zbytočný neporiadok. Sáčky so zipsom sú omnoho skladnejšie ako nespratné plastové nádoby, ktoré sa hromadia v poličkách a skrinkách. Aby sme skutočne využili potenciál plastových nádob, musíme mať mnoho veľkostí a to zaberá miesto. Ľahko taktiež môžeme stratiť veko a sú razom nepoužiteľné. Sáčky sú však spratné a môžete ich používať opakovane. Môžete si vybrať z niekoľkých veľkostí, podľa vašej potreby. Menšie rozmery sú vhodnejšie napríklad na uskladnenie menších druhov zeleniny alebo ovocia. Do väčších zase zmestíte aj kus mrazeného mäsa.

zip sáčok

Záleží len na Vás, čo práve potrebujete uskladniť a zvoliť vhodný rozmer. Na rozdiel od obyčajných plastových sáčkov, ktoré sa raz použijú, roztrhnú sa a potom sa musia vyhodiť, naše sáčky môžete používať opakovane. Takže okrem iného šetríte aj prírodu. Okrem potravín do nich môžete uschovať hocijaké menšie súčasti, napríklad skrutky, klince, matice alebo aj detské lego, ktoré by sa inak rozkotúľali na všetky strany. Naše sáčky Vám pomôžu zorganizovať Vasšu domácnosť a postarajú sa o to, že všetko zostane na svojom mieste. Sú to pomocníci na nezaplatenie – praktickí a všestranní.